ÇEVRENİN GENÇ SÖZCÜLERİ PROGRAMI KOORDİNATÖR ÖĞRETMEN TOPLANTISI

Çevrenin Genç Sözcüleri Programı 2022-2023 Eğitim Öğretim yılı bilgilendirme toplantıları Zoom üzerinden çevrim içi olarak; 5 Kasım 2022 tarihinde gerçekleştirilmiştir. Toplantıda; Programın ulusal koordinatörü Prof. Dr. Çelik Tarımcı ve koordinatör yardımcısı Fatma Köle sunum yapmışlardır.

2022-2023 eğitim öğretim yılında yapılacak çalışmaların; makale yazımı, fotoğraf ve video kayıtları ile ilgili değerlendirilmesi ve uluslararası koordinatörlük tarafından belirlenen, çalışmaların taşıması gereken yeni kriterler anlatılmıştır.

Ayrıca program kapsamında uluslararası çalışmalara katılım konusunda öğretmenler görüşlerini paylaşmışlardır. Toplantı sonucunda sosyal medya hesaplarından katılarak gerçekleştirilebilecekleri uluslararası etkinlikler tanıtılmıştır.

Tüm koordinatör öğretmenlerimize katılımları için çok teşekkür ederiz. Programla ilgili diğer haber ve çalışmaları takip etmek için Çevrenin Genç Sözcüleri Programı Facebook veya Instagram sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Toplantı kaydını izlemek için tıklayınız.